arch_baner_polubny.jpg


SMYSL PRO DETAIL

 

Tvoříme přesně podle návrhů a dokumentace s citem pro detail. Bůh je v detailech. Práce provádíme pečlivě s největší efektivitou pro docílení požadované kvality. K realizaci futuristických představ používáme nové technologie a materiály, ale zároveň přihlížíme k již poznaným tradičním postupům.

 


VYTVÁŘÍME REALITU


Vnímáme architekturu, prostor, materiály, funkčnost a estetiku konkrétního projektu. Rozumíme prioritám a požadavkům projektu tak, aby vynikla podstata. Maximálně využíváme tvůrčí myšlení a spolu s pokrokovým přístupem jsou naše řešení mnohdy neortodoxní.

 


ODVÁŽNÍ SE VÝZEV NEBOJÍ


To, co se může zdát být nemožné, je pro nás naplňující výzvou. Rádi posouváme hranice. Vyhledáváme nové materiály a technologie, které nás posouvají blíže ke zhmotnění Vašich představ. Máme inovativní přístup, ale zároveň se opíráme o tradiční technologie a řemeslo.

 

Nabídka spolupráce

ikony_design-08.png

Realizace

Pokud máte zajímavý́ projekt, atypické dodávky, náročné detaily a hledáte jistotu v realizaci, tak nás oslovte.
Tvoříme přesně podle projektové dokumentace s citem pro podstatu výsledku. Vnímáme architekturu, prostor, materiály, funkčnost a estetiku konkrétního projektu.

ikony_design-09.png

Poradenství

Ve fázi studie, či projektování vám dokážeme nabídnout naše zkušenosti. Pokud řešíte atypické technologické detaily, tak vám dokážeme poradit formou konzultace. Kooperací zajistíme posudky, diagnostiku stavebních konstrukcí, statiku, projekční činnost, rozpočty.
ikony_design-10.png

Komplexnost

Ideální forma spolupráce je od počátku k zdárné realizaci.
Důvěrný vztah od první fáze projektu, při kterém vám dokážeme být dobrým partnerem a zasadit se o úspěšné zrealizování projektu k vaší spokojenosti.

Referenční projekty

Partneři

mjolk.png
anuk.png
hlavacek.png
david.png
stolinpetr.png
stastny.png
skubb.png
bonarch.png
studioarch.png
a1.png
adr.png
sial.png

Search