soukr_baner_bukova.jpg


TRADIČNÍ ŘEMESLO


Rádi se vracíme k našim řemeslným kořenům a dávno vymyšleným postupům a technologiím. Čerpáme z dědictví naších předků, kteří exaktně došli k dokonalosti svého řemesla. Poctivé řemeslo je naší zásadou a ruční práce je naše výsost. V našem týmu pracují mistři svého řemesla.

 


MODERNÍ TRENDY


21. století posouvá hranice ve všech oborech, a to i ve stavebnictví. Baví nás kontrasty tradičního s moderním provedením, a proto vyhledáváme nové materiály a možnosti, abychom byli blíže ke zhmotnění vašich představ. K realizaci futuristických představ používáme nové technologie a materiály.

 


ENVIROMENTÁLNÍ


Uvědomujeme si dopady na životní prostředí, a proto se snažíme ekologicky recyklovat použité materiály, efektivně minimalizujeme výrobní náklady a druhotné odpady případně znovu používáme. Pracujeme převážně s přírodními materiály, které mají minimální uhlíkovou stopu a jsou recyklovatelné.

 


KREATIVNÍ


Tvůrčím myšlením a inovativním přístupem zhmotňujeme projekty do reality často s neortodoxním řešením. Naše kreativita je vidět v každém detailu. Maximálně využíváme tvůrčí myšlení a spolu s pokrokovým přístupem jsou naše řešení mnohdy neortodoxní.

 


BŘIDLICE


Trend návratu k přírodním stavebním materiálům splňuje přírodní břidlice, která je perlou v těchto materiálech. Patříme k nejzkušenějším stavebním společnostem na pokládku krytiny z břidlice a ve spolupráci s dodavatelem Richter – Pizzaras, vám dokážeme s individuálním přístupem splnit vaše představy.

 

mesto.gif


NABÍZÍME INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI PŘIZPŮSOBENÝ NA MÍRU JEHO POŽADAVKŮM, POTŘEBÁM A MOŽNOSTEM.
VAŠE VLOŽENÁ FINANČNÍ INVESTICE JE ZHODNOCENA V PODOBĚ DOKONČENÉ REALIZACE PROJEKTU PODLE VAŠICH PŘÁNÍ A PŘEDSTAV.
ikony_aronhouse-12.png

Stavby na klíč

Provádíme kompletní realizace na klíč.
Postavíme vám nebo zrekonstruujeme dům, byt či chatu, podle individuálních představ, projektové dokumentace a finančních možností.

ikony_soukr-13.png

Jednotlivé etapy stavby

Naším týmem řemeslníků vám zrealizujeme vše od A do Z. Dle potřeby dodáváme i jednotlivé části vašich projektů. Jsme specialisté na práci se dřevem, kamenem, kovem a sklem.

ikony_aronhouse-14.png

Individuální výroba – design

Milujeme výzvy a projekty, kde můžeme uplatnit naše zkušenosti. Zrealizujeme vám design interiéru, dokážeme vyrobit i unikátní kusy nábytku či jiného solitéru. Umíme aplikovat moderní povrchové úpravy.

Referenční projekty

Partneři

aspera1.png
izomat1.png
woodenland.png
avex1.png
maro1.png
almecon.png
dek1.png
vrabec1.png
lbckominy.png
ptacek1.png
woodcote1.png
bernt.png
den1.png
rifter1.png
agtherm.png
evo1.png
puren.png
cekro.png

Search