special_baner_diamo.jpg


HOROLEZECKÉ PRÁCE,
VÝŠKOVÉ PRÁCE

 

Proškolení odborníci provádí práce za pomoci lanové techniky, což je efektivní způsob, jak zrealizovat běžnou, či speciální činnost v hůře dostupných místech. Z visu lana se dá provést velké množství různých činností (mytí, nátěry, montáže, údržba, čištění … ).

 


JEŘÁBNICKÉ PRÁCE A HYDRAULICKÁ PLOŠINA

 

Práce za pomocí hydraulické plošiny nebo podobné zvedací techniky. Jeřábnické práce vč. práce z jeřábnického koše. Montáže bannerů, stožárů, speciálních předmětů, ocelových konstrukcí, výzdoby či jiných reklamních předmětů.

 

ARBORISTIKA, RIZIKOVÉ KÁCENÍ STROMŮ

 

V arboristice provádíme kompletní péči o dřeviny. Rizikové kácení stromů, odborné ošetření stromů, zajišťování stromů, ozdravné prořezy, prořezávání ovocných stromů, likvidace dřevní hmoty. Nabízíme také odbornou výsadbu dřevin, ochranu stromů při stavební činnosti nebo hodnocení stavu jednotlivých stromů.


MONTÁŽ BANNERŮ A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

 

Montáž reklamních předmětů, bannerů a nosných konstrukcí po následnou montáž. Zajistíme vám i případnou výrobu reklamních předmětů, které dokážeme nainstalovat na jakékoliv místo a v jakékoliv výšce. Provádíme instalace, které neznají hranic ani mezí vaší představivosti.

 


FACILITY MANAGEMENT, SERVIS A ÚDRŽBA BUDOV

 

Zajišťujeme servis a údržbu budov v rámci dohodnutých činností nebo komplexně na základě servisní smlouvy. Postaráme se o to, aby vaše budova měla dobrý technický stav, a preventivně předejdeme finančně náročnějším zásahům, které jsou zapotřebí při podcenění údržby.

 


ZAKÁZKOVÁ VÝROBA A KOOPERACE

 

Výroba dřevěné šindele, tradiční pasířská výroba, řemeslná výroba, umělecká kovovýroba restaurování, skleněné konstrukce, slévárna, moderní technologie, CNC, laser, kovovýroba, zemní práce, truhlářské a nábytkářské práce, světelné instalace, zlacení, atypická výroba …

 


SPECIÁLNÍ STAVEBNÍ PRÁCE

 

Tlakové mytí budov s ručním čištěním skleněných výplní. Nátěry budov, střešních konstrukcí a ocelových konstrukcí. Montáž zábran proti ptactvu. Úprava povrchů a pískování materiálů. Montáž památníků. Montáž a výroba rozhledem či jiných krajinných předmětů. Monolitické stavby.

 


VĚŽNÍ HODINY

 

Nabízíme výrobu a montáže číselníků a strojů věžních hodin, generální opravy starších strojů včetně přestavby na elektrický nátah, kusovou výrobu atypických hodin pro interiéry i exteriéry dle předlohy zákazníka. Údržbu a opravy věžních hodin.

 

 

„Všem částem stavebního díla škodí nejvíce lidská nedbalost a nedostatek péče.“
– Leon Battista Alberti –

Referenční projekty

Search